Vytvořte si snadno svého mobilního průvodce!

Registrace zdarma!

Vytvořte zdarma!

Vyzkoušejte zdarma!

Cena 6 500 Kč!

Čtěte níže, jak jednoduše vytvoříte svého průvodce.

Náš systém se jmenuje Effortix a kromě desítek měst v ČR, která ho využívají pro své mobilní průvodce, je používán také zahraničními zákazníky. Ale nebojte se - domluvíte se s ním česky!

 Chci začít rovnou tvořit!

2. Přidejte body zájmu a služby

Pod hlavičkou Cestování naleznete všechny funkce, které potřebujete pro vytvoření svého průvodce - pomocí pár kliknutí tak můžete vytvořit aplikaci nabitou informacemi o vašem městě.

Přidejte svůj první bod zájmu, třeba místní kostel ze 13. století. Napište o něm, nahrajte obrázky, přidejte otevírací dobu, ceny vstupného a polohu na mapě - je jen na vás kolik informací svým uživatelům sdělíte. Můžete přidat zajímavosti a nebo můžete také později nahrát audio vyprávění.

Všechna data můžete kdykoliv změnit a snadno aktualizovat.

Stejným způsobem můžete přidat místní restaurace, hotely a další služby.

3. Přidejte mapu a výlety

Správný průvodce by měl dokázat turistu opravdu městem provést. Stačí jen do aplikace přidat mapu a systém se o vše automaticky postará a všechny body zájmu, služby a jiné položky s nastavenou polohou do ní vloží.

Dejte svým návštěvníkům také tipy na výlety po okolí a osvědčené trasy, určitě ocení, že jim ušetříte čas s plánováním!

4. Využijte všechny možnosti!

Váš mobilní průvodce bude obsahovat nejen důležité informace, ale zvládne toho mnohem víc! Poskytněte svým uživatelům ten správný servis díky všem funkcím mobilního průvodce

 • Body zájmu
 • Služby
 • Slavné osobnosti
 • Novinky
 • Audio nahrávky
 • Zpětná vazba
 • Kupóny
 • Ceníky
 • Odkazy a weby
 • Informace o městě
 • QR čtečka
 • Rozšířená realita

5. Otestujte aplikaci na svém telefonu

Abyste si byli naprosto jistí, že vše funguje podle vašich představ, máte možnost vyzkoušet svou aplikaci kdykoliv a zdarma Je to jednoduché, klikněte na záložku Vyzkoušet a postupujte podle pokynů. Dostanete tak jedinečnou možnost otestovat celou aplikaci předtím, než ji uvidí vaši uživatelé!

Už víte jak na to, vytvořte si svého mobilního průvodce!

 

Začít tvořit

Chcete si pořídit mobilního průvodce pro své město?

 

Kontaktujte nás a získejte nejvýhodnější nabídku pro česká města.
Mobilní průvodce za 6 500 Kč ročně.

(S možností jednorázového pořízení)

Často kladené dotazy o mobilním průvodci

Kolik mobilní průvodce stojí?

Mobilního průvodce si můžete vytvořit a vyzkoušet zcela zdarma. V okamžiku, kdy s ním budete spokojeni a budete ho chtít zpřístupnit veřejnosti, je nezbytné ho uhradit. Mobilního průvodce lze pořídit jednorázově, což je vhodné zejména při pořízení průvodce z dotace, a nebo formou ročního poplatku za provoz průvodce. Mobilního průvodce lze pořídit již od 6.500 Kč bez DPH. Prosím kontaktujte nás a rádi vám vysvětlíme všechny podrobnosti.

Máte-li zájem o mobilního průvodce velmi malého rozsahu nebo o průvodce pro neziskovou organizaci, prosím kontaktujte nás pro zvýhodněné podmínky.

Co vše je v ceně?

V ceně je zahrnut provoz mobilního průvodce, doručování aktualizací, přístup do administrace, neomezený rozsah průvodce, neomezené využití všech funkcí, neomezený počet aktualizací a stažení, zpřístupnění všech nových funkcí a všechny služby související se zajištěním provozu na uhrazené období.

V případě, že pro vás obsah mobilního průvodce zpracujeme my, bude k ceně přičtena jednorázová platba za zpracování dat, která se liší dle rozsahu průvodce. Kontaktujte nás a rádi s vámi tuto možnost domluvíme.

Proč mobilního průvodce od nás?

Na českém trhu působíme v oblasti mobilních průvodců nejdéle a to již celou řadu let. Této oblasti rozumíme, věnujeme se jí a neustále se zlepšujeme. Spolehněte se na nás. Váš mobilní průvodce pro nás nebude ojedinělým projektem! Víme, jak na to. Naše průvodce si stáhlo již přes milión uživatelů.

Realizovali jsme již desítky mobilních průvodců a několik stovek mobilních aplikací pro klienty z celého světa. S námi máte jistotu, že získáte hodnotný produkt s výbornou udržitelností, který bude vždy aktuální. Díky velkému počtu realizovaných aplikací vám můžeme nabídnout také příjemnou cenu bez nutnosti kompromisů!

Podívejte se na úvodní stránku na hlavní výhody mobilního průvodce a na to, co o nás říkají spokojení zákazníci.

Máte více otázek?

Navštivte stránku Informace, kde se dočtete odpovědi na všechny často kladené otázky.