Informace o mobilním průvodci

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější otázky ohledně mobilního průvodce.
Máte nějaké další? Neváhejte nás kontaktovat!

Jaké jsou výhody mobilního průvodce?

Mobilní průvodce není pouze aplikací, kterou by turisté využívali v okamžiku, kdy se nachází ve městě. Je to komplexní nástroj, jak zviditelnit město, upoutat pozornost médií, přivést turisty, poskytnout jim skvělý a pohodlný servis a pracovat s nimi. Mobilním průvodcům se věnujeme nejdéle v ČR a rádi vám pomůžeme využít jejich potenciál.

 » ekologické řešení
 » úspora za tištěné materiály
 » nepokrčí se, nemuchlá se a nic neváží
 » vždy po ruce a stále aktuální
 » je interaktivní a skutečně naviguje (GPS apod.)
 » zvýšení využívání služeb
 » dostupný i při zavřeném infocentru
 » zpětná vazba, lze pracovat s turisty
 » snadno se udržuje a rozšiřuje
 » bez velkých investic, vyzkoušení zdarma
 » zviditelní město, zajímavost pro média
 » nejen provede, ale turisty také přivede a udrží

Kolik mobilní průvodce stojí?

Mobilního průvodce si můžete vytvořit a vyzkoušet zcela zdarma. V okamžiku, kdy s ním budete spokojeni a budete ho chtít zpřístupnit veřejnosti, je nezbytné ho uhradit. Mobilního průvodce lze pořídit jednorázově, což je vhodné zejména při pořízení průvodce z dotace, a nebo formou ročního poplatku za provoz průvodce. Mobilního průvodce lze pořídit již od 6.500 Kč bez DPH. Prosím kontaktujte nás a rádi vám vysvětlíme všechny podrobnosti.

Máte-li zájem o mobilního průvodce velmi malého rozsahu nebo o průvodce pro neziskovou organizaci, prosím kontaktujte nás pro zvýhodněné podmínky.

V ceně je zahrnut provoz mobilního průvodce, doručování aktualizací, přístup do administrace, neomezený rozsah průvodce, neomezené využití všech funkcí, neomezený počet aktualizací a stažení, zpřístupnění všech nových funkcí a všechny služby související se zajištěním provozu na uhrazené období.

V případě, že pro vás obsah mobilního průvodce zpracujeme my, bude k ceně přičtena jednorázová platba za zpracování dat, která se liší dle rozsahu průvodce. Kontaktujte nás a rádi s vámi tuto možnost domluvíme.

Jak průvodce vypadá a jaké má funkce?

Navštivte hlavní stránku o mobilním průvodci, kde naleznete seznam funkcí a obrázky z přímo z mobilního průvodce, a nebo nás kontaktujte pro více informací.

Rádi vám zpřístupníme náš systém, abyste si mohli jednotlivé funkce a vzhled průvodce zdarma vyzkoušet na svém telefonu nebo tabletu. S námi nekupujete zajíce v pytli.

Co potřebuji pro pořízení mobilního průvodce?

Nepotřebujete doslova nic - žádné speciální zařízení ani vybavení. Stačí nás kontaktovat a se vším vám rádi pomůžeme. Prostřednictvím naší administrace si vytvoříte kompletního mobilního průvodce, můžete si ho zcela zdarma vyzkoušet a až s ním budete spokojení, pomůžeme vám ho zveřejnit pro uživatele - turisty, návštěvníky i občany města.

Rádi vám také poradíme, jak mobilního průvodce umístit na webové stránky, jak využít QR kódy a jak ho propagovat.

Jak si mobilního průvodce pořídit?

Je to velmi jednoduché. Stačí nás kontaktovat a my vám zpřístupníme naši administraci, přes kterou si můžete mobilního průvodce zcela zdarma vytvořit i vyzkoušet. Rádi vám také pomůžeme se zpracováním obsahu a s přípravou mobilního průvodce.

Mohu si vytvořit více průvodců?

Samozřejmě. V administraci si můžete vytvořit více mobilních průvodců a zdarma si je můžete vyzkoušet. Zveřejnění každé aplikace je ovšem spojeno s jejím zpracováním a publikováním a proto je platba účtována za každou aplikaci.

Je mobilní průvodce vhodný pouze pro města?

Mobilního průvodce lze využít pro města a obce, kraje, regiony a využívají ho také místní akční skupiny, turistické celky, soukromé společnosti i neziskové organizace.

Je mobilní průvodce vždy aktuální?

Narozdíl od tištěných materiálů lze obsah mobilního průvodce snadno a okamžitě upravovat a nestane se tak, že bude obsahovat špatná telefonní čísla, emaily nebo otevírací doby. Stejně jednoduše lze úpravovat celý obsah mobilního průvodce, přidávat památky, nové výlety, ubytování, stravování, atd. a nebo můžete mobilního průvodce rozšířit třeba o celou novou jazykovou verzi. Je to jen na vás!

Vyžaduje mobilní průvodce připojení k internetu?

Pro stažení a instalaci mobilního průvodce nebo pro aktualizaci obsahu či některé funkce může být potřeba připojení k internetu. Tyto operace lze provést jednorázově přes WIFI a tak uživatel nemusí nikdy platit za datové přenosy a za mobilní internet.

K běžnému používání připojení k internetu potřeba není. Mobilní průvodce je tak vhodný i do míst, kde je slabší nebo žádný signál a s výhodou ho mohou používat i zahraniční turisté, kteří se nacházejí v roamingu.

Jak se turisté k mobilnímu průvodci dostanou?

Cest, kterými se mohou uživatelé k mobilnímu průvodci dostat, je celá řada. Vašeho mobilního průvodce umístíme přímo Google Play a Apple App Store, což jsou nejdůvěryhodnější zdroje mobilních aplikací. Turisté si pak mohou stáhnout mobilního průvodce kdekoliv, ať již ve městě nebo v pohodlí domova a následně se pro návštěvu města teprve rozhodnout.

Na mobilního průvodce umístěného na zmíněné katalogy lze pak odkazovat pomocí webových stránek města, QR kódů, Facebooku, na infocentru prostřednictvím letáků a dalšími cestami.

Rádi vám s propagací poradíme. Naše mobilní průvodce si stáhlo již přes 1.000.000 uživatelů!

Jak pomůže mobilní průvodce při zavřeném infocentru?

Zájemci a turisté si mohou mobilního průvodce stáhnout prakticky kdekoliv prostřednictvím mobilního internetu. Pokud dorazí k zavřenému informačnímu centru, snadno se dozví o existenci průvodce a pomocí QR kódu nebo přímého zadání adresy či vyhledání v katalogu si ho mohou stáhnout během několik vteřin. K dispozici přímo na informačním centru může být také WIFI, která jim stažení mobilního průvodce v okolí usnadní a turisté tak nemusí platit ani za datové přenosy svému operátorovi.

Mobilní průvodce je dostupný kdykoliv a kdekoliv a navíc je vždy aktuální, protože máte možnost spravovat jeho obsah přes naši administraci v řádu minut.

Proč mobilního průvodce od nás?

Na českém trhu působíme v oblasti mobilních průvodců nejdéle a to již celou řadu let. Této oblasti rozumíme, věnujeme se jí a neustále se zlepšujeme. Spolehněte se na nás. Váš mobilní průvodce pro nás nebude ojedinělým projektem! Víme, jak na to. Naše průvodce si stáhlo již přes milión uživatelů.

Realizovali jsme již desítky mobilních průvodců a několik stovek mobilních aplikací pro klienty z celého světa. S námi máte jistotu, že získáte hodnotný produkt s výbornou udržitelností, který bude vždy aktuální. Díky velkému počtu realizovaných aplikací vám můžeme nabídnout také příjemnou cenu bez nutnosti kompromisů!

Podívejte se na úvodní stránku na hlavní výhody mobilního průvodce a na to, co nás říkají spokojení zákazníci.